Bojnice lákajú na veľký klobásový festival už 4. a 5. októbra

Bojnice sa stanú miestom konania zaujímavej gastro-adrenalínovej akcie plnej ohňa a jedla. Návštevníci môžu ochutnať viac ako 100 druhov čili v bezplatnej ochutnávke, pochutiť si na kobásach, chlebíkoch s masťou, oškvarkoch a iných dobrotách, ktoré sa môžu zdať len čisto chlapskou záležitosťou. Určite nebude chýbať ani najpálivejšia paprička sveta známa ako Dračí dych. Pečená jalovička ako hlavný bod programu je pri množstve klobás možno v menšine.

klobasovy festival

Súboj Ándora s Jožom

Súčasťou celého podujatia bude aj súboj Ándora, dvojnásobného majstra Slovenska za rok 2019 v jedení čili papričiek a Joža (basgitarista Jozef Madola po ktorom je najpálivejšia klobása nazvaná), ktorý používa chilli namiesto chrumiek. Zaujímavé sú aj sprievodné podujatia. Zahrá Marián Čekovský, Gladiator, ABBAstars, SENZUIS, Tuli Vojtek, Dominika Mirgová, objaví sa niekoľko umelcov a nebude chýbať ani súťaž vo výrobe klobás a varení gulášu.

Oficiálne stránky podujatia nájdete na: https://www.facebook.com/bojnickykf/

3. 10. 2019: Aktualizovaný článok a doplnené video

Organizácia podujatia je na strane Festivalu, značky Čípoš Laci a www.kupele-bojnice.sk. Naše stránky Kupelebojnice.sk sa venujú ako neoficiálne stránky zaujímavostiam v okolí Bojníc a tomu, čo je sústredené v ich samotnom srdci.

Inzercia:
Plavky

Related Posts